Лісові Комерсанти – настільна фінансово економічна гра для дітей 6-12р

Відео про “unboxing”, тобто коротко про настільну гру Лісові Комерсанти і що у коробці) Скоро на каналі Сімейний Бюджет розповім як ми пограли із дітками і які їх враження)

Сторінка гри у Фейсбуці:

Цю гру ми створили для дітей. Чому для нас це стало важливо? Ми побачили, що всі діти навколо грають в економічну гру, де закладений принцип “знищи свого сусіда”. Тобто, щоб стати успішним, треба збанкрутити інших гравців і лише так ти виграєш. Ви всі знаєте цю гру, бо всі діти грають в неї. Тому ми вирішили розробити гру, яка вчить дітей формувати позитивні стосунки між собою, посилювати один одного, допомагати у скрутному становищі і, при цьому, досягати своєї мети, примножувати капітал, ставати фінансово вільною людиною. І все це не за рахунок інших, а РАЗОМ з іншими.

А ще під час гри “Лісові Комерсанти” “прокачуються” необхідні для успішного життя опції: усний математичний рахунок, читання, мистецтво переговорів, вміння комунікувати та взаємодіяти в команді, артистичні здібності, моделі прийняття ефективних рішень та багато іншого. Маленькі гравці пізнають ази фінансової грамотності, розвивають підприємницькі та лідерські навички. І як бонус – діти починають краще розуміти батьків і більш шанобливо ставляться до грошей, які ними зароблені. І усім цим навичкам вони навчаються майже непомітно, в ігровій та зрозумілій формі.

Наша гра для дітей від 6 до 12 років. Але “дядям та тьотям” за 40 вона буде також цікавою 🙂 Особливо, якщо грати разом зі своїми дітьми чи онуками. Тому ми пропонуємо вам долучитись до гри разом з дітьми. Повірте, це буде дуже чарівний час, який ви проведете разом!

В «Лісові Комерсанти» можна грати в родинному колі чи з друзями в школі, під час мандрівки в потягу чи під час відпочинку на галявині, коли за вікном негода чи коли світить сонечко, вранці, вдень та ввечері, взимку та влітку… Можна грати годинку, а можна декілька годин, головне – в неї можна грати багато разів і кожен раз відкривати для себе якісь нові ігрові можливості та розвивати в собі нові якості.

Тому – просто починайте грати!