Smart shopping

Листопад — це місяць шалених закупів, 11 листопада – Всесвітній день шопінгу , 24 листопада – Black Friday. На вітринах магазинів і в інтернеті ми бачимо банери “Sale” “-50%”. Як тут стриматись і купити дійсно те що нам потрібно. Все не так погано завдяки акціям і розпродажем, можна трохи заощадити, якщо підійти до цього процесу свідомо.

Декілька порад, як організувати шопінг:

📋Плануйте Ваші покупки заздалегідь . Робимо список, і ділимо його на дві частини потрібно і хочу. Спочатку купуємо те що дійсно потрібно, потім вже хочу.

🧐Проводимо дослідження. Порівнюємо пропозиції на ринку, вивчаємо відгуки і обираємо дійсно потрібну річ.

⚖️Знайте, коли витрачати гроші, а коли економити. Поширена помилка, що бути ощадливим означає ніколи не робити покупок і постійно вибрати дешевшу альтернативу. Бути економним означає розумно розпоряджатися своїми фінансами та розуміти, коли витрачати, а коли заощаджувати.

💰Використовуйте програми повернення грошей і винагород. Кешбеку програми — одна з найкращих речей, які ви можете зробити, якщо хочете заощадити гроші. Головне розібратися, як вони працюють і не забувати ними користуватись.

💸Купуйте те що можете собі дозволити. Дуже поширена помилка, це купувати речі в кредит, краще заощадити і трохи пізніше придбати. Пам’ятай, що позичаємо ми чужі гроші, а віддаємо свої.

📃Вивчайте умови гарантій і повернення. Згідно з законом захисту прав споживача, ви можете повернути більшу частину товарів протягом 14 днів, але інколи коли купуєте, щось через “інтернет- магазини”. Завчасно вивчіть умови гарантій і повернення, особливо якщо це дорогі товари.

❤️Плануйте ваші доходи і витрати, ведіть бюджет і нехай покупки вам будуть в радість. Також рекомендую на вихідних переглянути фільм “Зізнання шопоголіка”, про те до чого може призвести велика кількість не обдуманих покупок.