Корисні фінансові калькулятори

Сімейний бюджет піклується про своїх читачів! Саме тому пропонуємо читачам корисні фінансові калькулятори на всі випадки життя!

1. Калькулятор Пенсії (Фінансова свобода)

Який відсоток від моєї заробітної плати відкладати вже сьогодні, щоб отримувати пенсію 1000$ в місяць в майбутньому? Через скільки років я можу собі дозволити не працювати заради грошей?

Дана пенсійна модель гнучка, кожен може зробити копію і спланувати приватний пенсійний фонд на старість!

 

2. Калькулятор шкідливих звичок

За допомогою калькулятора ви можете за 30 секунд оцінити скільки коштує шкідлива звичка на рік! Крім того інструмент дає змогу оцінити, що буде, якщо інвестувати ці кошти в недержавний пенсійний фонд до 60 років.
(Детальніше)

3. Продати чи здавати. Нерухомість

Фінансова модель для власника нерухомості, що допоможе прийняти рішення – вигідніше здавати нерухомість в оренду чи продати?

Аналізується варіант продати квартиру і вкласти отримані гроші в диверсифікований портфель облігацій та бізнесу. Модель враховує зміни курсу. Велика перевага моделі – ви можете змінювати всі припущення на власний розсуд.

 

4. Продати чи здавати. Авто

Ця модель допоможе власникам авто підрахувати вартість продажу та перспективи здачі в оренду транспортного засобу.

5. Калькулятор ОВДП

Калькулятор для інвесторів, який дозволяє дослідити дохідність ОВГЗ в гривні та доларі та порівняти з депозитами.

 

6. Демо таблиця Капітал

Таблиця дозволяє вести облік своїх активів, автоматично візуалізувати диверсифікацію та показує приклад інвестиційного портфелю з ETF.

На окремій вкладці Податки змодельовано результат 10 річних інвестицій в S&P500 і податок, який довелось би платити резиденту України

 

7. Демо таблиця Цілі

Одна з анкет які використовують радники iPlan.ua щоб спланувати фінансове життя разом із клієнтом. По кожній із щорічних та майбутніх цілей проставляється вартість, яка дозволяє кожній людині відповісти на питання “Чи співпадають мої бажання і мої можливості? Скільки я маю заробляти для реалізації оптимального життєвого сценарію?”

8. Які ще корисні фінансові калькулятори ви хотіли б бачити на цій сторінці?

Ми також хочемо згадати калькулятор дохідності американського фондового індексу S&P500. Хоч це не наша розробка, але він дуже простий і зручний. Ми віримо що він може стати у нагоді українському інвестору і заслуговує на включення до набору корисні фінансові калькулятори.