Глобальні Українці

Глобальні Українці – серія відео інтерв’ю у українців, що живути за кордоном.

Теми діалогу – вартість життя, освіта дітей, заощадження, можливості для інвестицій, податки, саморозвиток.

Оберіть на карті країну та місто що вас цікавлять

плейліст Глобальні Українці

Якщо ви цікавитись аспектами життя в конкретній країні, також рекомендуємо вам  сайт Global Ukraine

Події Революції Гідності розбудили величезний потенціал креативної творчості українців через відчуття спільної загрози. Найважливіший ресурс для глобального просування своїх інтересів у світі, який зараз має Україна – це українські лідери-експати, Global Ukrainians.

Наші експати стали справжніми та надзвичайно активними народними дипломатами, тобто тими, хто представляє та відстоює інтереси України в світі. Об’єднавши разом всі зусилля, виробивши цілісну стратегію народної дипломатії, ми зможемо спільно просувати національні інтереси та цілі України.

Основна інформація про мережу Глобальні Українці:

Global Ukrainians – мережа молодих високоосвічених українських експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення.

Мережa Global Ukrainians покликана стати унікальним мостом між Україною та Європою і світом, для забезпечення інтересів України, використовуючи усі сучасні інструменти народної культурної, наукової та бізнесової дипломатії.

Global Ukrainians як світова мережа проактивних громадян та спільнот світу покликана створити екстериторіальний простір Global UA, що генерує нові смисли, нові горизонти мислення та дії.

Основною метою мережі Global Ukrainians є об’єднання творчих, інтелектуальних, фінансових ресурсів українців світу, з метою сприяння їх зусиллям по створенню екстериторіального українського простору де провідні українськi організації, незалежні лідери та експерти просувають інтереси України на глобальному рівні.

Маніфест Global Ukrainians (затверджений учасниками I Форуму Global Ukrainians, 10-12 липня 2015р.):

Стратегія розвитку народної дипломатії через мережу Global Ukrainians, затверджена учасниками II Форуму Global Ukrainians (31.10.2015) та III Форуму Global Ukrainians (15-16.07.2016), публічна презентація та обговорення проходила 26го січня 2017р., в Національному Інституті Стратегічних Досліджень при Адміністрації Президента України)

Короткий презентаційний буклет (для історії):

 

про соціальний проект Сімейний Бюджет

Напрямки діяльності:

+підвищувати фінансову обізнаність інвесторів
+розвивати культуру заощадженння+інвестиції замість бездумні трати+кредити
+популяризувати здоровий спосіб життя в контексті матеріальних цінностей
+показати що і в Україні можна чесно заробляти хороші гроші, платити податки, планувати освіту дітей та забезпечену пенсію