Як українці заробляють статки на технологіях: Стартап на мільйон

як українці заробляють

Дочитав книгу Тімура Ворони “Стартап на мільйон. Як українців заробляють статки на технологіях” і оцінюю її в 5 зірочок для українського читача!

Тімур робить дуже важливо справу, показуючи як  підприємці будують глобальний бізнес з центром в Україні і стають доларовими мільйонерами. Міф що ніхто з наших мільйонерів не може відкрито розповісти як був зароблений перший мільйон руйнується з кожною новою історією, яких в книзі вього 14.

Читання навіть надихнуло мене розширити місію проекту Сімейний Бюджет, адже планую показувати читачам більше локальних історій успіху і доводити що у нас можливо чесною працею заробляти хороші гроші!

Як вже вказано ” “Стартап на мільйон. Як українців заробляють статки на технологіях” містить 14 історій компаній, а також 7 бізнес ідей, які по суті теж є коротенькими історіями.

як українці заробляютьяк українці заробляютьНавіть не знаю яка з історія була найбільш захоплюючою.Наприклад бізнеси Genesis та Navi я просто таки відкрив для себе, адже раніше нічого про них не знав.

Читайте як українці заробляють статки на технологіях, отримуйте натхення та дізнавайтесь для себе щось нове!

Книгу можна придбати в інтернет магазині видавництва Віват. Ось як описано книгу там: “Нове покоління українців… Яке воно? Більшості з його представників не виповнилося й сорока, проте на їхніх рахунках — мільйони доларів, а створеними ними продуктами користуються люди в усьому світі. Джерело їхнього капіталу — не батьки-олігархи й не поцуплені на держпосаді гроші, а технології. Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших IT-компаній — саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно. Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості й хисту?”

Отрывок из рецензии Алексей Мась. «Книга ВОСТОРГ. И единственная толковая и нескучная книга про Стартапы. Были и толковые. Были и нескучные. Но чтобы два в одном – это впервые и это круто. Книга именно про Стартапы и Мотивы тех, кто их строил! Не каждая страна имеет о своей IT индустрии такую крутую книгу. Наша теперь имеет. Огромное спасибо Тимуру за столько качественную работу».

Тим часом про останню перемогу від НБУ, яка дозволяє українцям ЛЕГАЛЬНО ІНВЕСТУВАТИ до 50 тис дол на рік в акції Amazon, Tesla та ETFs читайте на Facebook сторінці Сімейний Бюджет – все про домашні фінанси