Новинний шум та дії інвестора – МінФін

Фондовий ринок нещодавно “відіграв” 50% цьогорічного падіння – це вже перемога і перехід в ріст чи ще рано радіти? Ніхто цього точно не знає, але спекулювати і робити хайп-заголовки на новинах – одне з улюблених занять багатьох “гуру”. У кооперації з Мінфін Роман Кошовський випустив відео для нагадування про те, що насправді цінно у часи кризи для інвестора – розуміти себе, спосіб сприйняття інформації та наші дії, і не “вляпуватись” у сумнівне.
У відео Роман поділився практичними порадами про те, як відрізняти цінну інформацію від тимчасового «фастфуду», як правильно аналізувати дані та статистику та чому важливо діяти проактивно, а не реактивно?

 

Підтримайте Романа й спільноту “Запали цілі” на Патреоні https://www.patreon.com/goalsonfire та отримайте додаткову цінність!

У цьому епізоді:
🔺 Відрізняйте цінну інформацію від тимчасового «фастфуду»
🔺 Розуміємо, що на кону і яка «шкура» у грі
🔺 Діємо проактивно, а не лише реактивно
🔺 Аналізуємо дані і статистику на довших горизонтах
🔺 Фокусуємось на тому, на що маємо вплив
🔺 Усвідомлюємо своє «чому?» і працюємо з гіпотезами у інвестиціях та прийнятті рішень

Підписуйтеся на youtube-канал Романа Кошовського та поділіться відео з тими, кому це може бути корисно й потрібно 😉

Зручніше слухати? Аудіоформат доступний в Google Podcasts, Apple Podcasts та на інших майданчиках тут https://bit.ly/goals-on-fire-podcast

Відео опубліковане з дозволу автора – Романа Кошовського, адепта та практика розвитку фінансової культури українців, cпівзасновника спільноти FIRE в Україні, автора й ідейника блогу Креатив Розвиток Пошук, в якому він ділиться ідеями щодо звичок, психології, якісних книг, фінансів та здорового життя. Джерело