Переказ коштів з Польщі в Україну

переказ коштів з польщі в украіну

Переказ коштів з Польщі в Украіну проходить швидко і з мінімальними втратами. Публікуємо досвід українки в Польщі Наталії Панченко, їх знадобився переказ коштів з Польщі в Украіну для благодійної допомоги маленькій Іринці з Полтавщини.

Ну що ж? Як і обіцяла розповідаю вам про бабосики💸, а точніше про те, як я перераховувала їх в Україну.

Отож, Завдяки вам усім, нам вдалося назбирати трохи грошей для донечки Юлия Коваленко♥️ і я думала як би ці гроші передати з найменшою втратою ще й так, щоб вони дійшли за добу, ну максимум дві.

А тоді ж ото натрапила на акцію MoneyGram Polska про яку вас питала, але оскільки майже ніхто нічого не знав, то вирішила випробувати все на собі й таки ж перевірити, чи ті 5 злотих не були розводняком😂. Так як любітільніцой хождєній по відділеннях я ніколи не була, то переказ робила через інтернет.

Це виявилось ще легше, ніж мені здавалось. Треба було просто:

1) Створити аккаунт на сайті moneygram.pl (подати емейл, придумати пароль і вписати свої дані.) – секунд 30
2) Обрати картку з якої хочеш перерахувати гроші та вписати її дані. – секунд 20
3) Додати дані отримувача. – секунд 10
4) Вказати суму яку хочеш передати. – секунд 2

Тобто вся процедура зайняла десь 1 хвилину мого часу і всьо – гроші полетіли 💸💸😊

Я перекидала 220 злотих. За перерахунок взяло лише 5. Більше ніде ні за що з мене грошей не знімало. Єдине що варто зазначити, це те, що я перекидала гроші в злотих, а Юля отримувала їх у гривні, то Маніграм, як я розумію, заробив ще трохи на курсові обміну.

Смс про перерахунок Юля отримала протягом хвилин 10. І забрала їх у своєму відділенні Приватбанку в той же день.

До речі, щодо отримання грошей в Україні це взагалі дуже зручна штука. Виявляється Маніграм доставляє гроші в будь-яке відділення ПрватБанку або Ощадбанку. Це капєц як круто. В нашому випадку вийшло, що гроші з Варшави до села Великі Кринки, Кобиляцького району, Полтавської області дійшли десь за 10 хвилин. Прикиньте? І всього за 5 злотих. До речі, якщо робити перекази через сайт, то яку б суму ви не передавали комісія від неї все одно буде лише 5 злотих.

Дуже зручна штука, єдиний мінус, що на сайті, коли обираєш опцію зробити перерахунок, то все лише англійською мовою, тож якщо хтось нею не володіє, то може бути трохи важкувато, але тоді можна сходити у відділення і там поговорити з тьотічкою польською 😉

Та й такі оце діла. Гроші в Україні. Я рада і в честь цього дарю вам довольну фоточку.

СБ: Як бачите переказ коштів з Польщі в Україну простий і швидкий. І це далеко не єдиний спосіб.

Переказ з Європи в Україну з допомогою Трансфервайз

Читайте про Бюджет української сім’ї в Польщі