Фінансова грамотність: 20-ти і 30-річні українці

Деякі люди кажуть, що чим більше ви знаєте про гроші, тим більше грошей ви будете мати. За останній тиждень в мене було лекції по домашнім фінансам. Перша для студентів, друга для для переселенців, що перебувають у Києві; колишніх учасників АТО, що повертаються до мирного життя; волонтерів; місцевих соціально-орієнтованих підприємців.

Як я маю витрачати гроші? Як я повинна зберігати їх і скільки від доходу? Куди можна інвестувати в Україні? Як можна вкладати кошти за кордон в валюті?

В учасників лекцій було маса питань, але молодша аудиторія відчутно більш романтична і мрійлива. Іллюстратор Катя Грозян підготувала для Сімейного Бюджету прекрасну серію іллюстрацій демонструючи відмінності між 20-річними і 30-річними українцями. Питання «яку я хочу отримувати пенсію і коли вийти на відпочинок» все ще дуже на задвірках для обох вікових категорій.

Особливо промовистий плакат “Фінансова грамотність”

 

familybudget_com_ua_9_finansova_gramotnist familybudget_com_ua_8_pensia familybudget_com_ua_7_kreditka familybudget_com_ua_6_mrii familybudget_com_ua_5_podatky familybudget_com_ua_4_budjet familybudget_com_ua_3_finansoviy_radnik familybudget_com_ua_2_passivnie_dohodi familybudget_com_ua_1_vitrati

натхненням для створення проекту виступила аналогічна серія ілюстрацій в США