Яка, Джерелія, White Mandarin, Piel Cosmetics та інші українські виробники косметики

яка, джерелія, white mandarin, piel cosmetics

Яка, Джерелія, White Mandarin, Piel Cosmetics та інші українські виробники косметики

Замислилась, а що для мене важливо при купівлі доглядової косметики? Ефективність, натуральність складу, екологічність, якість, ціна та, звичайно ж, виробник. Подивившись полиці магазинів, прийшла до висновку, що більше всього продають косметики зарубіжних виробників.

Мене зацікавило, а скільки ж вітчизняних виробників косметики випускають дійсно вартої уваги продукції? Чим унікальним вони можуть похизуватися і де їх купити? Все ж-таки хочеться купувати українське, бо я впевнена, якість у них не гірше зарубіжних, а у деяких, можливо, навіть і краще. Сподіваюсь, що підготовлений мною матеріал переверне вашу уяву стосовно українських брендів.

Бренди української косметики, про які ви можливо не знали

Своє міні-дослідження почала з аналізу українських жіночих форумів. Насправді, багато жінок дійсно віддають перевагу вітчизняним засобам догляду за красою. З усіх виробників, що зустріла, підібрала тих, які дійсно виробляють якісну продукцію, що користується популярністю.

ЯКА

Органічна косметика, і я ще пам’ятаю часи, коли вони виготовляли тільки натуральне мило. Здається, що й в аптеках у них навіть не було конкуренції.

Частково продукцію можна назвати лікувальною: косметика має гарні експертні висновки від МОЗ та санітарно-епідеміологічної служби стосовно якості продукції. У 2011 році «ЯКА» посіла 2 місце у категорії «Догляд за інфікованою шкірою обличчя» за результатами опитувань.

Виділила у них наступні серії:

  • Аптекарська.
  • Косметична.
  • Органічна.
  • Для щоденного догляду.
  • “GREEN CARE” для чоловіків.
  • Гомін Карпат (тематична серія, у складі якої інгредієнти, аутентичні регіону).

Придбати продукцію «ЯКА» можна у мережі магазинів Watsons, Еко-магазинах, аптеках.

Джерелія

Дізналась, що компанія була створена у 2015 році. Виробник позиціонує лінійку як екологічну, створену з натуральних інгредієнтів: відварів трав, натуральних та ефірних олій, вітамінів і т. д. Можу сказати, що у цьому і полягає її унікальність, адже бабусині рецепти для догляду за красою дійсно працюють!

Нарахувала більше 10 власних серій та широку лінію товарів: декоративна косметика, для гігієни та здоров’я, парфуми і навіть для догляду за оселею. Серед них особливої уваги «Джерелія» приділяє засобам для догляду за:

  • Обличчям – 58 товарів.
  • Тілом – 48 товарів.
  • Волоссям – 26 товарів.

Купити продукцію «Джерелії» можна на офіційному сайті та в інтернеті у дилерів бренду. Проаналізувавши вартість усіх засобів, відмічу, що ціни середньостатистичні, також постійно діють вигідні акції та пропозиції.

White Mandarin

Бренд дуже молодий, був створений компанією здорового харчування «CHOICE». Зі свого досвіду хочу сказати, що косметика дійсно варти уваги завдяки пророслим злакам і серій на основі певних діючих компонентів.

Взагалі «White mandarin» використовує близько 100 натуральних компонентів (по моїм підрахуванням), серед яких ефірні та натуральні олії, екстракти, воски, солі, настоянки. Тому ефект від продукції дійсно вражаючий!

Категорій випуску продукції усього 4: дитяча серія, засоби догляду за обличчям, тілом, волоссям. Купувала продукцію «White mandarin» на офіційному сайті, в інших місцях продажу знайти її складно.

Irene Bukur

Популярний бренд авторської косметики серед українок, а відгуки про ефективність її вражають своєю кількістю. І це не дивує, бо приблизно 80% складу продукції – натуральні компоненти (природні екстракти, натуральні масла). Створила компанію Ірина Букур 8 років потому на основі досліджень впливу «живої косметики» доцентом та кандидатом фармацевтичних наук Лідією Москаленко.

Так розумію, що косметика «Irene Bukur» знайшла поціновувачів закордоном, бо має офіційне представництво та власні лабораторії у Швейцарії.

В лінійці представленні основні доглядові засоби за обличчям, тілом та волоссям різних серій, націлених на вирішення конкретних проблем. Також «Irene Bukur» випускає декоративну косметику та космецевтику.

Я б віднесла цю косметику до серії люкс – вартість її вище середньої. Але спокушає на купівлю і приємна пропозиція: придбавши один раз на суму в 2000 грн., покупець стає членом клубу бренда і може подалі купувати навіть з 50% знижками! Продукцію торгової марки можна замовити на сайті та за розміщеними на ньому адресами фірмових точках по Україні.

ECOVEGO

Цей виробник зацікавив мене не тільки натуральністю (позиціонує себе як «жива косметика», а у складі відсутні силікони, парабени та консерванти), а й тим, що кожен її продукт виготовляється вручну. Окрім того, уявіть, вся косметика створюються під кожного покупця окремо з урахуванням потреб.

Товари представленні 6 лінійками:

  1. Догляд за обличчям.
  2. Догляд за волоссям.
  3. Мінеральна косметика.
  4. Мило.
  5. Парфуми.

Ціни «EcoVego» з урахуванням вартості екологічних та натуральних компонентів та ручної роботи достатньо прийнятні. Наприклад, денний крем для комбінованої шкіри коштує приблизно 300 грн, а ціни на шампуні об’ємом 200 мл стартують від 290 грн. за пляшку.

Ще один факт, що мене спокусив на бажання придбати продукцію: виробник пропонує знижки за відгуки та вступ у офіційну групу у соц. мережі «ВКонтакті».

 

Piel Cosmetics

Український бренд професійної доглядової косметики, створений у 2008 р. До складу косметики входить наносрібло, високомолекулярна гіалуронова кислота. Ще один плюс – це відсутність консервантів, ароматизаторів, формальдегідів, парабенів.

Мене зацікавила навігація офіційного інтернет-магазину (саме тут можна придбати продукцію бренда). Саме завдяки ній косметику зручно обирати, бо каталог товарів поділено на розділи:

  1. За потребою – у категорії представленні товари, направленні для вирішення конкретних проблем: інтенсивне відновлення і регенерація, живлення, перші ознаки старіння, догляд за волоссям і т. д.
  2. Лінії за доглядом – професійна, антивікова, інтенсивна і т. д.
  3. За типом шкіри – для сухої чутливої, нормальної комбінованої, проблемної, чоловічої.
  4. За категоріями – гіалуровані сироватки, маски з моментальним ефектом, догляд за тілом.

Бренд – не масмаркет, за ціною вище середнього, вартість продукції варіюється у діапазоні 300 – 1500 грн.

Біокон

Український виробник, перший засіб якого був випущений аж у 1995 р. Дуже відомий бренд масмаркету (бюджетної косметики), яким я теж інколи користуюсь.

Компанія має патентовану технологію виробництва косметики з великим вмістом біологічно активних речовин та ексклюзивним екстрактом медичної п’явки.

Пам’ятаю, що мій перший сонцезахисний засіб був саме їх виробництва. І дійсно, на українському ринку вони перші випустили таку лінійку. Також у скарбничці виробника 12 міжнародних та українських винагород.

Випускає «Біокон» широку лінійку засобів для догляду за обличчям (є декілька вікових серій, сезонних та направлених на вирішення певних проблем зі шкірою), волоссям та тілом.

Косметика дійсно бюджетна – вартість продукції знаходиться у діапазоні 40-60 грн., але якість за таку ціну достатньо висока. Придбати її зможете у супермаркетах, мережах магазинів для догляду за красою – ЄВА, Простор, Watsons, та навіть у звичайних господарчих, де продається побутова хімія.

Vigor

Український бренд еко-косметики середньої цінової політики, продукція якої натуральна на 95-97%, що підтверджують строки придатності. Унікальність полягає у високій концентрації біологічно активних речовин у кожному засобі та використання оригінальних рецептур, створених мікробіологами та біотехнологами. При виробництві використовують натуральні інгредієнти (усього їх нарахувала 12) такі, як масло таману, кокосу, макадамі.

Дивлячись з каталогу, «Vigor» випускає основні доглядові засоби: креми, маски, сироватки, скраби, тоніки, шампуні, а купують їх на офіційному сайті.

Альянс Краси

Компанія була створена у 2000 році як дистриб’ютор білоруської косметики. Вже через 4 роки випустила свій власний крем під ТМ «Мій каприз». Зараз «Альянс Краси» випускає різну косметику під різними брендами (усього їх 13), серед яких найвідоміші – «Мій каприз», «Смачні рецепти» (скажу зі свого досвіду, що косметика дуже ароматна та яскрава), «Viva Oliva» (дійсно якісний крем для рук, має цікаву, оригінальну та зручну баночку з дозатором).

Якість продукції «Альянсу Краси» відповідає міжнародним стандартам, що підтверджує не один сертифікат (знайшла їх повний перелік на офіційному сайті).

Мені дуже подобається і вартість – вона не перевищує 80 грн. Останній раз креми їх бачила у мережах магазинів догляду за красою, супермаркетах та аптеках.

Висновок

Реклама часто нав’язує імпортні засоби догляду за красою, але в Україні теж є конкуренто здатні виробники косметики! Давайте віддамо превагу вітчизняним виробникам і підтримуємо бренди, які зроблять нас, жінок неперевершеними!

Анастасія Громова для сайту Сімейний Бюджет

Ця публікація є продовження серії Купуй Українське на Сімейному Бюджеті. Попередні статті:

Побутова хімія українського виробника – бренди та товари

Українські Виробники і Економічний Патріотизм