Як купити землю

Як купити землю. Кейс Любомира та фінансова модель

Ви бачили коли-небудь футбольний поєдинок двох активів, як це відбувається, наприклад, у голові інвестора? Дивіться наш новий ролик – не пожалкуєте, дивовижне видовище! 🙂

Фінансова модель як купити землю

Часомітки Як купити землю: 00:00 Вступ 00:55 Поєдинок: земля vs однушка біля метро 07:22 Досвід купівлі паю землі Любомира 10:44 Пасивна фінансова модель

Хто має право купити землю?

Поки що лише українці як фізособи. З 1 липня 2021 року до 2024 року право на придбання землі буде тільки у фізичних осіб. З 2024 року землю зможуть купувати і юридичні особи з обмеженням до 10 тис га в одні руки.

Іноземці зможуть купувати українські землі тільки після ухвалення відповідного рішення на загальнонаціональному референдумі. Коли він відбудеться – не відомо.

Незалежно від результатів референдуму, іноземці не зможуть купувати землю в 50-кілометровій зоні від державного кордону України.

Перед укладанням угоди нотаріус перевірить, скільки потенційний покупець має землі, чи не перебуває він під санкціями і чи не підозрюється в терористичній діяльності. За підсумками перевірки нотаріус складе протокол-резюме

ЛІГА
Наскільки вигідно купувати землю зараз? Ми інвестували 100 000 грн і тепер знаємо, яка реальна “земельна” прибутковість

Хочете купити українську землю і отримувати пасивний дохід? Тоді цей гід для вас. Але крім бажання вам знадобляться щонайменше 100 000 грн та завзятість.

З 1 липня 2021 в Україні запрацював ринок землі. Попередні 20 років тимчасовий мораторій не дозволяв українцям легально інвестувати в землю. Тепер можна. Але не всім і не дуже багато: до 2024 року купувати землю можуть тільки фізичні особи громадяни України і до 100 га в одні руки.

Для українців це новий інструмент інвестування і можливість заробити.

Редакція LIGA.net вирішила розібратися, як влаштований зараз ринок землі, знайти і купити “інвестиційно” привабливу ділянку і детально описати для читачів усі етапи угоди.

Фінансова модель інвестицій в квартири