Прямий ефір про штучний інтелект в арсеналі інвестора у iPlan Talks

Привіт, інвестори! Цього тижня у суботу Роман Кошовський проведе ефір у спільноті iPlan talks, учасники якої, розвиваючи свою фінансову освіченість, також підтримують ЗСУ і корисні ініціативи для нашої перемоги! 🤝 Долучайтесь і ви, якщо актуально та цікаво. Запис теж буде доступний, якщо долучитесь пізніше.

https://bit.ly/iPlanTalksArtemRoman


Частково хайп на темі штучного інтелекту вже дістав, проте після періоду початкової “перенасиченості”, деякі люди пробують копати глибше, мовляв “а де ж тут цінність для нас?”. Інвестори — це часто індивіди, які люблять опрацьовувати різні потоки інформації та навчаються вирізняти з них найважливіше для прийняття тих чи інших рішень. Як штучний інтелект може допомагати інвесторам вже сьогодні і які цінні новинки й тренди галузі варто брати до уваги? Не залежно від вашої залученості в тему AI/ML, цей вебінар може стати у пригоді багатьом. У суботу, 10.06.23, Роман Кошовський, бізнес-аналітик, співзасновник руху FIRE в Україні та автор ютуб-каналу “Запали цілі”, проведе прямий ефір на тему 🦾 «Можливості штучного інтелекту в арсеналі інвестора», де зануриться разом з аудиторією у наступні теми:

▪️ Чому інвесторам важливо проводити певні “польові експерименти” з доступними моделями ШІ?
▪️ Як залучити до власного інвест-комітету цікавих авторів та провідних інвесторів?
▪️ Переваги уміння добре формулювати наші запити й вимоги при роботі з ШІ.
▪️ Найважливіші новинки та тренди в інвестиційній індустрії на перетині AI/ML і чого варто остерігатися.
▪️ У що можна вкладатися інвестору, який шукає як додати певні нішеві фонди цього напрямку у портфель?
▪️ Якими векторами ШІ варто цікавитись та що з доступних сервісів український інвестор вже зараз може додати собі у перелік інструментів для прийняття більш поінформованих рішень?

Початок ефіру — субота, 10.06 о 16:00

Долучитися до спільноти на квартал чи довше та отримати доступ до мого ефіру і 100+ інших лайвів від хороших інвесторів-практиків можна за цим посиланням:
👉 https://bit.ly/iPlanTalksArtemRoman

Як бонус за посиланням вище ви також можете безкоштовно отримати в подарунок два вебінари спільноти, яких нема у відкритому доступі про дії інвестора в часи кризи і сервіси для моделювання поведінки портфелів та інвест-стратегій.

Приклади деяких із тем, що розглядаються в спільноті (всі доступні у записі також) можна знайти у нижче, щоб зрозуміти “про що спільнота?” та що людям цінно. Також там видно як коммюніті підтримує ЗСУ та нашу перемогу за різними напрямками.

Приклади інших тем і ефірів у спільноті

Ключові напрямки та суми підтримки