Як купити ОВДП онлайн

Облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП) — державні цінні папери, що розміщуються на внутрішньому ринку. ОВДП підтверджують зобов’язання України, тобто це борг держави перед інвестором.
Для індивідуальних інвесторів – це інструмент для диверсифікації портфелю та отримання доходу, звільненого від оподаткування. ОВДП у паперовому вигляді не існують, тільки в ЕЛЕКТРОННОМУ. Вони обліковуються на рахунку в цінних паперах, який потрібно окремо відкрити в банку чи брокера.

Детальніше про ОВДП.

Сьогодні кожен може купити ОВДП онлайн за допомогою платформ – ICU trade, WOTAN та Приват24. На цій сторінці наведено комісії, мінімальну суму входу та покрокову інструкції купівлі.

ICU Trade

ICU Trade – проект фінансової групи ICU.
Мінімальна сума входу: 50 000 грн.
Комісії на операції: 10 грн.

Необхідно фізично відвідати офіс, або регіональну зустріч.

WOTAN

Wotan – проект ІГ Універ. Проект має амбіції створити робоедвайзера у телефоні. Наразі, окрім купівлі інвестиційних інструментів можна встановити фінансові цілі, дізнатися свій ризик-профіль, пройшовши опитування. На основі результату тесту та цілей користувачу пропонується певна готова структура портфелю. Через додаток можна купити ОВДП, фонди від Універ Капіталу, корпоративні та муніципальні облігації.

Мінімальна сума входу: 300 000 грн. (очікується зниження)
Комісії на операції: 1 грн.

ПРИВАТ24

В роботі…