Як порахувати Капітал

Як порахувати Капітал української родини?

До вашої уваги табличка активів та пасивів, яка вам допоможе йти до фінансової свободи.
– приклад та графіки
– автоматичні формули
– допомога по заповненню

Оновлюйте її будь ласка хоча б раз на рік, а краще раз на квартал чи раз на місяць!

 

ОФЖ

31 жовтня в честь Всесвітнього дня заощаджень розпочали серію із 10 публікацій Less is More, тобто як відкладати більше а витрачати менше. Як результат рекомендацій річні заощадження сім`ї мають зрости до 20-40% від доходу без втрати якості життя!

Також важливо щоб цінний ресурс “Гроші” прибував не за рахунок іншого цінного ресурсу “Часу”. Тому мова йтиме про корисні фінансові звички, або/та разову інвестицію часу в постійні заощадження.

Російською придумали абревіатуру ОФЖ (Осознанная Финансовая Жизнь), українською важко знайти аналог, мабуть його підкажуть читачі Сімейного Бюджету.

 

 

Чи може непрофесіонал інвестувати у фінансові ринки?
Куди інвестувати у 2019 році?
Як порахувати капітал

Питання 1: Чи може непрофесіонал інвестувати у фінансові ринки?

Я думаю що може, і це варто робити. Український середній клас не сильно відрізняється від американського. В США 50-55% американців володіють акціями. Українці можуть робити те саме. Це як людина, що йде у спортзал: комусь потрібен тренер, щоб зробити програму, хтось може робити сам. Так і тут. Але в спортзал ми ідемо тому, що займаємося фізкультурою, а не хочемо якісь рекорди побити. Деяким людям нікого непотрібно, бо зараз є достатньо інформації в інтернеті. Але більшості людей, з точки зору психології, все таки потрібен професіонал, який їм допоможе сформувати портфель, вибрати активи і так далі.

 

 

У дитинстві я любив грати в Монополію з друзями. Вже у дорослому віці кілька разів пограв у Кеш Флоу. І ось недавно мені пощастило познайомитися з наступним рівнем еволюції фінансово-економічних ігор в Діловому Клубі Партнер!

Сергій Івагло з командою взяли все найкраще, адаптували ігрове поле і картки до локальних потреб і отримали Життєвий Капітал! Зараз із задоволенням грають школяри, студенти та дорослі, а Сергій навіть провів всеукраїнський тур!

Рекомендую і вам спробувати, ось відгук про гру та контакти ДК Партнер.

фінансово-економічна гра Життєвий Капітал