Як переказати кошти з Польщі, ЄС, Великобританії в Україну?

Як швидко  та безпечно переказати кошти з закордону  в Україну?

Кожного року все більше українців виїжджає закордон на роботу, проте більша частина вважають своїм обов’язком підтримувати свою родину на батьківщині. За даними Міністерства Фінансів України станом на кінець 3 кв. 2021 року в Україну було переказано 11 млрд. дол. США, з них майже 40 % було переказано з Польщі, далі йде США та Великобританія. [1]

Отже, як найшвидше та найдешевше переказати гроші в Україну?

Ще 10 років назад більшість переказували гроші через водіїв, але в цього способу є безліч мінусів і ризиків. Набагато безпечніше відправляти гроші через банк, але в випадку невеликих сум це може бути необґрунтовано дорого та довго. Тож сьогодні я пропоную звернути увагу на сервісів переказу коштів.

 

Важливо! Обираючи сервіс для переказу грошей з-за кордону, я рекомендую звернути увагу на наступні чинники:

  • порівняти комісію оператора (зазвичай в кожному з представлених сервісів Ви заздалегідь можете побачити курс і перевірити комісію);
  • перевірити яким органом регулюється сервіс, це в якійсь мірі наша безпека, більшість походять з Великобританії та регулюються Управлінням з фінансового контролю.

Що потрібно аби зробити переказ і які дані краще підготувати завчасно?

  1. Зареєструватись, зазвичай це стандартні запитання, потрібна буде електронна адреса, номер телефону, інколи фотографія паспорту.
  2. Дізнатись Прізвище та Ім’я одержувача латиною, номер банківської картки чи рахунку, інколи потрібно також вказати термін дії картки та номер телефону одержувача.
  3. Безпосередньо для переказу вам потрібна буде ваша банківська картка та мобільний телефон.

В залежності від обраного сервісу одержувач отримує гроші від 1 до 3 днів в середньому.

Пам’ятайте! Кожен з наведених сервісів має свої плюси і мінуси, тому раджу самостійно обрати сервіс який буде пасувати до ваших потреб.

Авторка: Анна Заребчан, спеціально для Сімейного Бюджету