Кешбек 2021. Огляд топ банківських карт

кешбек

Кешбек 2021. Огляд топ банківських карт:

Ні для кого не новина, що на українському ринку банківських карток вже давно існують програми лояльності, які пропонують кешбек у вигляді балів-бонусів, наприклад, програма Бонус Плюс від Приватбанку та Фішка від Райффайзен банку Аваль. Отримати та витратити бонуси за такими програмами можна тільки в компаніях-партнерах банків-емітентів платіжних карт.

Нещодавно українські банки почали пропонувати карти з кешбеком готівкою. Як це працює? Банки повертають гроші за покупки не бонусами, а готівкою на ваш картковий рахунок. Ми приготували для вас підбірку найцікавіших пропозицій від українських банків. Карти з кешбеком бувають кредитні та дебетові. Гадаємо, ви знаєте, що в IPlan кредитні картки та взагалі кредити не в пошані, тому розглянемо тільки дебетові карти.

  1. C:\Users\brodnikova.inna\Downloads\Screenshot_2021-02-15 Новые платежные карты .png Райффкарта+ – дебетова картка від Райффайзен банку Аваль. Кешбек на всі покупки 0,5%. Обміняти бали на готівку можна від 50грн, але не більше 1000грн на місяць. Бали необхідно конвертувати у гроші протягом 6-ти місяців, інакше вони анулюються. Також існує індивідуальний кешбек 20%. Умови нарахування індивідуального кешбеку клієнти отримують через повідомлення у вайбер на свій фінансовий номер. Наразі, до 31.03.2021р. діє додатковий кешбек у розмірі 1% на розрахунок в POS-терміналах та інтернет магазинах, так названий екстра бонус. Тобто ваш загальний кешбек при виконанні цих умов складатиме 1,5%. Також на протязі 2021року можна виграти кешбек у розмірі 110% на всі покупки, якщо протягом місяця не знімати готівку. Комісія за обслуговування пакету Райффкартка+ відсутня при виконанні однієї з умов: сума розрахунків у магазинах та інтернет-магазинах складає 2000грн на місяць або залишок на кінець місяця від 2000грн.
  2. C:\Users\brodnikova.inna\Downloads\моно1.png Біла картка від Монобанку – дебетова картка з кешбеком за покупки до 20%, а також спеціальні пропозиції від партнерів. Раз на місяць обираються дві категорії, за якими бажаєте отримати кешбек. Максимальний кешбек за обраними категоріями 500грн. Максимальний кешбек за спеціальними пропозиціями на умовах, які вказані у спеціальних пропозиціях. Конвертувати у гроші можна суму від 100грн, обмеження по максимальній сумі конвертування немає. Комісія за обслуговування пакету відсутня. Кешбек від покупок по карті Біла зараховується на бонусний рахунок Чорної карти, тому її наявність обов’язкова. Умови кешбеку за розрахунки власними коштами по Чорній картці такі ж як і по Білій.
  3. C:\Users\brodnikova.inna\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\InShot_20210215_121036502.jpg Картка White, Black та Graphite – дебетові картки від Альфа банку. Кешбек 0,5% на всі покупки за оплату гаджетами с Apple Pay та Google Pay. До 20% кешбеку на підвищені категорії покупок, а також спеціальні пропозиції. Вся інформація доступна у мобільному додатку Альфа банку у розділі Cash’U Club. Кожного місяця можна вибрати до семи категорій товарів за якими буде здійснюватися кешбек. Чим більше бонусів отримуєш, тим більше категорій. На малюнку 1 зображена схема збільшення кількості категорій в залежності від кількості бонусів. Зафарбовані зірки – це категорії, які доступні на кожному з рівнів. Комісія за обслуговування пакетів відсутня за умови виконання однієї з умов:
  • для пакету White – залишок від 50т.грн, або безготівкові покупки на суму від 2500грн, або 10 безготівкових розрахунків в магазинах або онлайн у місяць.
  • Black – залишок від 250т.грн, або безготівкові покупки на суму від 10000грн, або 25 безготівкових розрахунків в магазинах або онлайн на протязі місяця.
  • Graphite – залишок від 500т.грн, або безготівкові покупки на суму від 250тис.грн упродовж місяця.

За місяць можна отримати до 3000 бонусів за підвищеними категоріями. Конвертувати у гроші продовж місяця можливо до 5000грн.

Памятаємо, що кешбек – це дохід фізичної особи, тому з нього сплачується податок з доходу фізичних осіб у розмірі 18% та військовий збір у розмірі 1,5%. Банк виступає податковим агентом. При конвертуванні бонусів у гроші на картковий рахунок зараховуються кошти, які вже зменшені на суму податків.