Вчимося граючи: Кеш флоу по українські

П’ять годин гри в в українську версію кеш флоу пролетіли як п’ять хвилин.

Був дуже приємно здивований, якою корисною кеш флоу є для вивчення основ інвестування.

Звичайно, для фінансового директора з МБА і багаторічним стажем роботи мало нового в концепції пасивних доходів та інвестиційних активів.Але і для мене гра виявилася дуже корисною в плані побудові взаємодії з дуже різним партнерами.

Хоч я і не назбирав 800 тис доларів на мрію “кругосветное путешествие в течении года”, але якимось унікальним чином за столом в кінці гри панувала атмосфера взаємодопомоги, бізнес партнерства і всі 8 учасників багатіли.

.[quote_center]Однозначно рекомендую кеш флоу і бізнес тренера Сашу Галаніна, який впевнено вів гру з життєвими уроками для учасників[/quote_center]

Рекомендації:

 • Ви можете подарувати гру другу (подружці), якому (якій) корисно взнати ази персональних фінансів
 • Ви можете зібратися з друзями, які «шарять» в фінансах і пограти на результат
 • Ви можете зібратися з друзями і пограти тематично на один з навиків (наприклад партнерство в бізнесі)

Примітка: вартість гри на одну людину – 200 грн, тривалість – 5+ годин.

Ось інфо з сайту сайту Фрейд Хауз, де власне і відбувалася кеш флоу.

Багатство – це спосіб мислення, а не розмір банківського рахунку. Саме цей склад мислення ви зможете сформувати якщо будете регулярно грати в Cashflow.

Принцип бізнес-гри

Бізнес-гра вчить тому, як мислять люди, які володіють 90% всіх багатств у світі. Всіх людей, які працюють або займаються бізнесом, по їх відношенню до роботи можна поділити на чотири психологічних типи:

 • Найманий працівник. Для цього типу людей основну цінність представляє зарплата і ті привілеї і гарантії, які вони отримують на цій роботі. “Я хочу мати стабільну роботу, і хороші соціальні гарантії”.
 • Спеціаліст (сам собі професіонал, сам собі компанія): “Час моєї роботи коштує 100 доларів, я знаю собі ціну, без мене ви не розберетеся. Якщо існує проблема, я її беру на себе і вирішую”.
 • Бізнесмени: “Моя справа – створити ефективну систему. Я створюю систему і роблю на цьому гроші”.
 • Інвестор: “Я шукаю бізнес-системи, в які можу вкласти гроші і отримувати пасивний дохід”

Основна відмінність Бізнесменів і Інвесторів від Найманих працівників і Спеціалістів полягає в умінні створювати АКТИВИ. Ця бізнес-гра і вчить вмінню розрізняти активи та пасиви і створювати активи.

Гра починається з рівня, коли у вас є стабільна робота і зарплата. І ви повинні пройти шлях, який пройшли багато бізнесменів, щоб досягти успіху.  Яким чином?

Пройти шлях від “Щурячих перегонів” (де ви працюєте самі, щоденно крутячи колесо) до Інвестора, перейшовши на швидкісну доріжку (рівень фінансової свободи).

Якщо ви починаєте якусь справу, потрібна мета, тому що: “Без мрії заробляння грошей (ходіння на роботу) перетворюється в монотонний і безглуздий процес”. Ця ідея також присутня в «Cashflow» і починаючи гру Ви починаєте рух до своєї мети, мрії яку вибираєте на початку.

Як правило, перша гра – це діагностика Вашого життя. Практично всі учасники після першої гри відзначають, що хоча умови гри і визначає випадок (а в грі це кидок кубиків), гравці все одно ведуть себе так само, як в житті, тобто “наступають на ті ж граблі”, що й у житті.

Бізнес-ігри – це потужний механізм саморозвитку та освіти, тому що вони відображають нашу справжню поведінку. Ігри, як засіб пізнання, дозволяють людям “вчитися роблячи”. У всьому світі дорослі і діти грають в «Cashflow», для того щоб зрозуміти принципи інвестування і капіталовкладення з тим, щоб використовувати ці знання в житті.

«Cashflow» навчає Вас фундаментальним основам інвестування і того, як успішно управляти своїми особистими фінансами. «Cashflow» створювалася для того, щоб навчити тому, як стати господарем грошей і розвивати фінансовий інтелект.

«Cashflow» дозволяє розвинути мислення в контексті інвестування і при цьому розраховане на всіх, незалежно від того, чи є у вас гроші на інвестування чи ні, чи є у вас досвід чи ні.

Ви отримуєте можливість:

 1. Розширити рамки свого мислення – зрозуміти психологію інвесторів і бізнесменів;
 2. Розвинути в собі навички ведення бізнесу та інвестування;
 3. Усвідомити свої обмеження щодо фінансів і знайти способи змінити їх;
 4. Навчитися бачити нові можливості по створенню активів;
 5. Зрозуміти і відчути фінансові терміни;
 6. Навчитися нових способів заробити гроші;
 7. Зрозуміти принципи прийняття рішень по інвестуванню вашими друзями та знайомими;
 8. Навчитися вести переговори про інвестиції;
 9. Розуміння як навчити себе і своїх дітей стати і бути багатими;

Модератор гри Олександр Галанін – тренер Української Академії Тренінгу, сертифікований Бізнес-тренер, бізнес-консультант, засновник Клубу Cash Flow, сертифікований ведучий фінансово-освітніх ігор Щурячі Перегони (Cashflow) і Wecanomy