Фінансова грамотність: спецпроект каналу БТБ Фінансова Академія

Знайшов на сайті НБУ розділ Фінансова грамотність, а там виявляється є багато гарних відео каналу БТБ в рамках спецпроекту Фінансова Академія.

Сімейний Бюджет чому можливо мати сімейний бюджет, як правильно формувати та контролювати сімейний бюджет, типові помилки під час ведення бюджету.

Безпека вкладів які сучасні засоби зберігання та примноження коштів пропонує фінансовий ринок; як захищає держава власників депозитів.

Банківські депозити – які види депозитів найпопулярніші; як правильно обрати валюту депозиту; на що звертати увагу під час укладання угоди.

Коли можна рати кредити – Кредит. Його різновиди. Як розрахувати свої можливості та бажання. Як визначити оптимальний термін кредиту? Поради Національного банку позичальникам, які потрапили у скрутне фінансове становище.

Кредит на автомобіль – що потрібно для оформлення автокредиту; як обрати правильний банк; на що слід звертати особливу увагу під час оформлення документів; які існують додаткові ризики та витрати.

Платіжні картки  – Про їхні різновиди та правила використання.

Пенсійні програми – Переваги пенсійних програм. Які банки мають можливість виплачувати державну пенсію? Що потрібно для відкриття пенсійного рахунку?

Онлайн платежі – Онлайн платежі, інтернет-банкінг, електронні гроші… У чому переваги цих банківських послуг та як користуватися ними безпечно?