Декілька порад, як організувати шопінг:
📋Плануйте Ваші покупки заздалегідь . Робимо список, і ділимо його на дві частини потрібно і хочу. Спочатку купуємо те що дійсно потрібно, потім вже хочу.
🧐Проводимо дослідження. Порівнюємо пропозиції на ринку, вивчаємо відгуки і обираємо дійсно потрібну річ.
⚖️Знайте, коли витрачати гроші, а коли економити. Поширена помилка, що бути ощадливим означає ніколи не робити покупок і постійно вибрати дешевшу альтернативу. Бути економним означає розумно розпоряджатися своїми фінансами та розуміти, коли витрачати, а коли заощаджувати.
💰Використовуйте програми повернення грошей і винагород. Кешбеку програми — одна з найкращих речей, які ви можете зробити, якщо хочете заощадити гроші. Головне розібратися, як вони працюють і не забувати ними користуватись.
💸Купуйте те що можете собі дозволити. Дуже поширена помилка, це купувати речі в кредит, краще заощадити і трохи пізніше придбати. Пам’ятай, що позичаємо ми чужі гроші, а віддаємо свої.
📃Вивчайте умови гарантій і повернення. Згідно з законом захисту прав споживача, ви можете повернути більшу частину товарів протягом 14 днів, але інколи коли купуєте, щось через “інтернет- магазини”. Завчасно вивчіть умови гарантій і повернення, особливо якщо це дорогі товари.
❤️Плануйте ваші доходи і витрати, ведіть бюджет і нехай покупки вам будуть в радість. Також рекомендую на вихідних переглянути фільм “Зізнання шопоголіка”, про те до чого може призвести велика кількість не обдуманих покупок.