Прогнози аналітиків Morgan Stanley та JPMorgan по S&P500 на 2022-2023

Майк Вілсон з Morgan Stanley, відомий фондовий скептик, який правильно передбачив цьогорічний спад, вважає, що ведмежий ринок акцій США може закінчитися раніше, ніж думають інвестори.
«Ми вважаємо, що зрештою ведмежий ринок закінчиться, ймовірно, десь у першому кварталі», — сказав Вілсон в інтерв’ю Bloomberg Television. «Все це підлягає перегляду. Я хочу пояснити, що якщо ринок знову почне змінюватись і S&P 500 перевищить 3650 у бік зниження, ми знову будемо песимістами».
Вілсон, який був визнаний найкращим портфельним стратегом в останньому опитуванні інституційних інвесторів, сказав, що падіння індексу S&P 500 цього року на 19% тестувао підтримку на рівні 200-тижневого ковзного середнього значення близько 3600. Індекс S&P 500 зріс майже на 6% з 12 жовтня, коли він закрився на найнижчому рівні з листопада 2020 року.

Раніше цього тижня Вілсон повторив, що американські акції можуть зрости, оскільки інвестори переходять до очікувань падіння інфляції та зниження процентних ставок. Минулого тижня він написав у примітці для клієнтів Morgan Stanley, що S&P 500 може піднятися до 4150, що на той час було його 200-денним ковзним середнім, у ралі на ведмежому ринку.

Тим не менш, він очікує більшого болю для акцій у другій половині 2023 року, і Morgan Stanley прогнозує, що S&P 500 закриється на рівні 3900 до червня наступного року, згідно з останнім опитуванням Bloomberg, проведеним у середині жовтня. Зрештою, він бачить, що загальний контрольний показник акцій досягає дна близько 3000-3200.

«Ми, мабуть, більш ведмежі, ніж більшість, щодо прогнозів на наступний рік», — сказав Вілсон. «Але ми вважаємо, що це тактичне ралі буде достатньо великим, щоб спробувати його повернути та торгувати».

Не всі стратеги сподіваються, що акції США скоро досягнуть дна. СGoldman Sachs Group Inc. заявили у вівторок у примітці для клієнтів, що умов для падіння ще не видно, оскільки акції не повністю відображають останнє зростання дохідності облігацій та ймовірність рецесії.

Навіть деякі з найзапекліших биків Уолл-стріт дивляться більш тверезо на ринок. У понеділок Марко Коланович з JPMorgan Chase & Co., який був найбільш гучним оптимістом Уолл-стріт цього року, сказав, що американські акції готові до зростання наприкінці року, але додав, що він очікує, що 2023 рік буде «більш складним на фоні зниженя корпоративних прибутків відносно поточних очікувань.

Минулого тижня Коланович скоротив розмір рекомендавоаної алокації на акції і облігації, посилаючись на збільшення ризиків через політику центрального банку та геополітику. Раніше цього місяця він сказав, що такі ризики можуть поставити під загрозу його цільовий прогноз S&P 500 на кінець року в 4800 пунктів.

Оригінал статті англійською

Томас Петерфі про можливе подальше падіння S&P 500