ZEN для українців в ЄС та Україні. Тарифи, поповнення з крипти та SEPA на Interactive Brokers

Якщо ви розмірковуєте, чи потрібно вам відкривати акаунт в Zero Efforts Nonbank (якого ми всі знаємо як ZEN), то це відео допоможе вам прийняти власне зважене рішення.

Ми на сайті неодноразово розповідали про інші необанки, наприклад, Wise, який на початку рашістської агресії повів себе гідно, а потім розвернув свю позиію на 180с. Але наш сьогодняшній герой – вже перевірений часом і складнощами. У відео, яке ми вам пропнуємо, Любомир розповідає про переваги і недоліки ZEN для українців в ЄС та Україні, тарифи на обслуговування, можливості поповнення з крипти та SEPA на Interactive Brokers.

✨ Інформація про компанію ZEN: необанк був заснований у 2018 році Давидом Рожеком у Польщі. Компанія має офіси у Вільнюсі, Жешуві, Кракові та Гданську. Компанію було авторизовано Центральним банком Литви, ліцензію схвалили регулятори 31 країни та Європейське банківське управління. Zero Efforts Nonbank співпрацює з Mastercard, VISA, American Express і Union Pay. У 2022 році компанія допомогла українським біженцям, виділивши 5500 м2 приміщення для мам із дітьми, а також почав збирати кошти через свою фінансову платформу для допомоги та підтримки України та її біженців.

Відео «Переваги і недоліки ZEN для українців в ЄС та Україні» для вашої уваги тут:

Додаткова корисна інформація для вас про тарифи необанку за посиланням:  https://www.zen.com/wp-content/uploads/2023/03/individual_pricing_02.03.2023.pdf

Мирного неба вам і вдалих інвестиційних рішень!