Як купити валюту онлайн в Монобанку станом на серпень 2022

Нарешті в умовах війни НБУ надав варіант заощаджень у валюті. Радо ділимося з вами нашим досвідом, як купити валюту онлайн в Монобанку.

2 серпня 2022 року Монобанк запропонував можливість українцям відкривати валютний депозит і поповнювати його з гривневої картки.

Мінімальний термін депозиту 3 місяця. Поповнювати депозит можна до 50 тисяч гривень в місяць.

Виводити кошти можна буде після закінчення депозиту на валютну картку у валюті депозиту або забрати у відділенні УніверсалБанку.

Відео інструкція, як купити валюту онлайн в Монобанку, тут:

 

Додаткова корисна інформація:

  1. Монобанк може змінювати курс покупки валюти навіть впродовж одного дня. Перевіряйте актуальний курс перед розміщенням депозиту.
  2. Курс НБУ +-1% використовується тільки для операцій з валютою для ФОПів, для оплат в інтернеті може бути інший курс на розсуд банку та з огляду на  ринкову ситуацію.
  3. З договором можна ознайомитись заздалегідь (дійти до договору, подивитись – повернутись в основне меню, подивитись курс, прийняти рішення про оформлення депозиту).
  4. Поповнювати діючий депозит можна, але якщо до його закінчення залишилося більше ніж три місяці.  Отже, на 3 місяці поповнювати не можна. А на 4 місяці-  можна, до того часу, як там залишиться 3 місяці до кінця терміну дії депозиту.
  5. Відсоткова ставка депозиту – 0,1% річних. Але, ви розумієте, що в поточному стані це робиться не задля відсотків.
  6. Якщо вам потрібно більше інформації про депозити чі інші банки, будь ласка, подивіться цю статтю.
Разом до перемоги. Все буде Україна!
Фото від Pixabay.