Книги Бодо Шефера – Шлях до фінансової свободи, Кіра та пес Мані

Книги Бодо Шефера та Роберта Кійосакі часто перші у знайомстві українців з темою особистих фінансів.

Бодо Шефер – фінансовий консультант номер один у Європі, письменник і бізнесмен. Він є  практиком в області тайм-менеджменту і по управлінню фінансами, володіє неординарним мисленням, за що і отримав широку популярність.

У молодому віці Бодо Шефер опинився у досить скрутному фінансовому становищі, хоч і мав високу заробітну плату. Всьому виною став стиль життя, який вів автор. На цьому етапі він зустрічає наставника, що згодом допомагає йому вилізти з боргів та заробити капітал.

Книги Бодо Шефера: “Шлях до фінансової свободи”

Чому варто починати з психології? Як правильно заощаджувати, не забувши про маленькі життєві радості, і як значно підвищити свій дохід?

Крок за кроком автор супроводжує читача на шляху до його фінансової свободи.

Книги Бодо Шефера: “Пес на ім’я Мані або абетка грошей”

Я рекомендую цю книгу ВСІМ і дітям і дорослим. Діткам можна читати з 10 років (+- 2 роки).

Дуже хотів би, щоб ця книга була в шкільній програмі Нової Української Школи!

Історія про дівчинку, яка знаходить песика та вирішує доглядати за ним. Невдовзі виявляється, що пес Мані вміє розмовляти! До того ж у минулого власника – фінансового консультанта – Мані навчився багатьом секретам фінансової грамотності. Так починаються пригоди Кіри та Мані.

Рецензія (БІЛЕЦЬКА НАТАЛІЯ)

У цю історію вкладено значно більше, ніж розповідь про дружбу дівчинки і собаки. Така собі «абетка грошей» для дітей, яка буде цікавою і дорослим. Складні фінансові питання викладені просто і доступно, хоча подекуди накопичення розрахунків не дуже добре сприймається. Досить актуальна тема, яка, по-перше, показує, що навчати людину розпоряджатися грошима потрібно змалечку. По-друге, пояснює, як це робити з користю, адже малеча здебільшого витрачає кишенькові гроші на солодощі і розваги, не замислюючись про щось інше, тим більше, про отримання прибутків.
А щоб книга не перетворилась на нудну лекцію про гроші, автор вклав свої поради у вуста різних заможних і досвідчених людей, як-от пан Ґольдштерн, родина Ганенкампів та пані Козир. Трохи дивно, як ці, вже поважного віку, люди стали друзями дванадцятирічної дівчинки. Хоча цю компанію розбавляють однолітки Кіри – дещо самовпевнений двоюрідний брат Марсель та добродушна подруга Моніка. Гуртом вони потрапляють у різні історії, а заодно і вчаться розпоряджатися грошима

Книги Бодо Шефера вам дуже допоможуть зрозуміти принципи поводження з грошима.

На думку Бодо Шефера, успіх – це можливість отримати те, що бажаєш. А щастя – це вміння насолодитися успіхом. Значення грошей в тому, що вони дають нам можливість вибрати поле діяльності, яке приносить найбільшу радість.

Придбати книги Бодо Шефера українською мовою у видавництві Старого Лева

Шлях до фінансової свободи

Кіра та пес на ім’я Мані