Електромобілі в Україні 2022

А ви знаєте, що в 2021 році імпорт вживаних електрокарів в Україні сягнув майже 7500 одиниць? І що ТОП-3 посідають Nissan Leaf, Tesla Model 3, Chevrolet Bolt EV? Якщо ви достеменно розібралися в темі військових облігацій, пропонуємо вам звернути увагу на інвестиії в електромобілі.

Чому українці купують електрокари?

Причини можуть бути різні: більш економічні, екологічні, дешевше ТО, трендова покупка тощо. Але електромобіль – це не тільки гарне авто, але й цікава інвестиційна можливість. Вкластися можна, наприклад, в майданчик для продажу електрокарів чи СТО. При яких умовах? Давайте розбиратися.

До нас на гостини приходили автоексперти і  засновники Інституту досліджень авторинку Станіслав Бучацький і Остап Новицький.

Ми говорили про довоєнний стан українського авторинку, розглядали негативні і позитивні фактори впливу на авторинок України, і звісно, обговорювали інвестиційні можливості. А такої аналітики, яка представлена в стрімі,  по авторинку загалом і по електромобілям зокрема, зібраної в одному місці, ви більше ніде не знайдете!

Переходьте за посиланням і пишіть ваші питання в коментарях.

Зрозуміло, що внаслідок повномасштабного вторгнення росії український авторинок впав вдесятеро. І продажі автомобілів в майбутньому залежатимуть від економічного відновлення країни, збільшення купівельної спроможності населення та перезапуску програм кредитування. Але зараз ми можемо використати час для вивчення нових можливостей і ринків.